Контроль якості
Головна arrow Вимірювання натягу рідин arrow Поверхневий натяг
02.03.2024
 
 
Автоматичний тензіометр K20 Версия для печати Отправить на e-mail
k20_copy.jpg
 

Тензіометр K20 є автономним напівавтоматичним приладом для всіх рутинних завдань контролю якості, пов’язаних із поверхневим і міжфазним натягом. Прецизійний датчик сили приладу та вимірювальні зонди точної форми забезпечують надійні результати, тоді як контрольований процесором аналіз на основі вимірювальних шаблонів забезпечує незалежні від користувача результати. Можливість роботи від батареї з тривалим терміном служби без комп’ютера дозволяє гнучко використовувати K20 на місці.

Продолжение...
 
Тензіометр портативний TensioCAD Версия для печати Отправить на e-mail

tensiocad.jpg

 

призначений для вимірювання поверхневого та міжфазного натягу. Переваги: Функціональний та ергономічний дизайн Простота та зручність у використанні Наявність програмного забезпечення TensioCAD-M (графік залежності натягу від часу, обробка даних) Контроль температури циркуляційним термостатом (опція) 

Продолжение...
 
Тензіометр K6 Версия для печати Отправить на e-mail

k6.png

Вимір поверхневого натягу за допомогою тензіометра K6 заснований на методі відриву кільця (метод дю Нуі). Тензіометри KRUSS - сучасне обладнання для швидкого, якісного визначення поверхневого натягу рідин. Простота в управлінні та стильний дизайн є відмінною рисою даних приладів. Це обладнання необхідне для наукових цілей, показу та практичного використання у хімічній промисловості та випробувальних лабораторіях. Воно успішно застосовується для дослідження ефективності емульгаторів, мил та поверхнево-активних речовин, для визначення присутності процесів окислення та полімеризації жирів, органічних та синтетичних палив та олій тощо. Вимір поверхневого натягу за допомогою тензіометра K6 заснований на методі відриву кільця (метод дю Нуі). Переваги цього методу - у малому часі вимірювання та в невеликій кількості зразка для аналізу. Тільки метод відриву кільця забезпечує задовільні результати, коли під час експерименту швидко змінюються поверхневий натяг. ества це методу - в малому часі виміру і в невеликій кількості зразка для аналізу.

Прилад та аксесуари:

Тензіометр для вимірювання поверхневого натягу методом дю Нуї:

     безпосереднє зчитування показань з приладу 1 мН/м

     діапазон виміру: 0 … 90 мН/м

     платиноїрідієве кільце (довжина кола 6 см)

     плоский столик

     ємність для зразка

SV10 Ємність для зразка, вибухозахищена (діаметр 50 мм)

RIO111 Запасне платиноіридієве кільце

SPO110 Запасний балансир ваг зі скрученого дроту, відкалібрований

TO01 Пристрій для надягання кільця

 

 
 
Top! Top!
company.pngkrautkramer.pngelcometer.pngkruss.png
 
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов

developed by vladimir.malyk@gmail.com