Контроль якості
Головна arrow Течешукачі ультразвукові
20.06.2024
 
 
Течешукачі ультразвукові
Ультразвуковий течешукач VPX-WR Версия для печати Отправить на e-mail

 

vpx_wr.jpg

Течешукач ультразвукової Superior AccuTrak® модель VPX-WR, завдяки новій технології акустичного контролю, дозволяє значно, порівняно зі стандартними ультразвуковими течешукачами, підвищити ефективність контролю. Прилад має міцний та водонепроникний корпус. Запатентована технологія DND (Dynamic Noise Discrimination) забезпечує виділення малого корисного акустичного сигналу при інтенсивних перешкодах, в умовах, де звичайний ультразвуковий течешукач практично марний.

Особливості:

- Міцна та водонепроникна конструкція корпусу.

- Простота експлуатації.

- Діапазон 20...100 кГц без налаштувань

Переваги

Течі можуть бути різних розмірів, форми, частоти та інтенсивності. При цьому важливо не якась частота від течі, а те, де знаходиться текти. З технологією DND здійснюється аналіз всього широкого спектру ультразвукового сигналу та АВТОМАТИЧНИЙ вибір корисного сигналу. Течешукач VPX-WR перетворює ультразвуковий сигнал у частотному діапазоні 20 -100 кГц на звуковий чутний діапазон, незалежно від частоти вихідного сигналу.

Течі можуть бути різних розмірів та форми, тому різна частота ультразвукового сигналу, які вони генерують. І VPX-WR вирішує проблему з ідентифікацією домінантної частоти.

Комплект поставки: течешукач, насадка, контактний датчик, навушники, батарея, інструкція, кейс.

Опція: генератор ультразвукового сигналу.

 

Продолжение...
 
Ультразвуковий течешукач VPE-1000 Версия для печати Отправить на e-mail

 

vpe_1000_main.jpg

 

Ультразвуковий течешукач AccuTrak® VPE-1000 призначений для пошуку течей в системах під тиском і вакуумних системах, а також і оцінки ступенів розміру працюючого обладнання. Електронний прилад AccuTrak® забезпечує високу точність і відновлюваність результатів контролю.

Особливості:

  • Два світлодіодні індикатори: діаграмний і числовий.
  • Фіксація піку сигналу.
  • Незалежне регулювання гучності/чутливості: просте виявлення течі навіть у найгучніших цехах.
  • Два датчики: ультразвуковий та контактний.
  • Вбудована пам'ять (модель VPE-2000) дозволяє зберегти результати контролю та передати на ПК для створення протоколу.
Продолжение...
 
Ультразвуковой течеискатель VPE Версия для печати Отправить на e-mail

accutrak_vpe.jpg

Течеискатель AccuTrak® VPE благодаря своим характеристикам стоит выше всех других ультразвуковых приборов в своем классе. Прибор AccuTrak® чрезвычайно чувствителен к ультразвуковому звуку, создаваемому турбулентностью газа через несплошность в стенках систем кондиционирования или вакуумных систем.

Продолжение...
 
Ультразвуковий течешукач ULD-300 Версия для печати Отправить на e-mail

 

tmuld-300.png

Ультразвуковий течешукач ULD-300 підсилює та перетворює ультразвукові сигнали течі на частоти та рівні гучності, які доступні для слуху людини.

Ультразвук (в діапазоні від 20 кГц до 100 кГц) генерується в результаті турбулентності, створюваної повітрям або газом, що примусово проходить через отвір невеликого діаметру. Ультразвук за своєю природою є вузькоспрямованим, тому дозволяє з великою точністю встановити місце витоку.

Витік повітря або газу являє собою в'язкий потік. У міру збільшення швидкості цього потоку зростає і частота ультразвукового сигналу, що генерується. Течешукач ULD-300 посилює і перетворює дані сигнали на частоти та рівні гучності, які доступні для слуху людини.

 

Продолжение...
 
Ультразвуковий течешукач Whisper Версия для печати Отправить на e-mail

whisper.jpg

Течешукач Whisper оптимальний для виявлення та локалізації коливань ультразвукової частоти, що виникають у наступних типових ситуаціях:

- витікання будь-якого газу під тиском або течі у вакуумних системах

- електричний дуговий розряд

- зношені підшипники та механізми

- негерметичні ущільнення

 У течешукач вбудований спеціальний приймач, який виявляє коливання із частотою в діапазоні 40,5 кГц. Через складну електричну схему течешукач Whisper визначає місцезнаходження джерела ультразвуку, а його схема придушення шумів забезпечує несприйнятливість приладу до низькочастотного шуму. Ці можливості роблять течешукач Whisper універсальним приладом, придатним для використання в місцях з високим рівнем шуму, наприклад, у машинному залі або механічному цеху.

Технічні характеристики ультразвукового течешукача Whisper

Базовий склад комплекту: навушники, гумова насадка, 2 батареї розміру D, пластмасова коробка

Елементи управління - кнопка живлення, сенсорна панель

Джерело живлення - 2 лужні батареї типу D (у комплекті)

Час роботи від батареї - 165 год

Маса (з батареями) - 680 г
Продолжение...
 
 
Top! Top!
company.pngkrautkramer.pngelcometer.pngkruss.png
 
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов

developed by vladimir.malyk@gmail.com