Контроль якості
Головна arrow Ультразвукові товщиноміри
20.05.2024
 
 
Ультразвукові товщиноміри
Ультразвуковий товщиномір MMX-7 Версия для печати Отправить на e-mail

  mmx-7.jpg

Ультразвуковий товщиномір MMX-7 є продовженням розвитку товщиномірів MMX-6 і MMX-6DL. Він зберіг простоту та наочність роботи, і всі можливості товщиноміра MMX-6DL. Поряд з покращенням таких можливостей як робота з пам'яттю та налаштовуваність приладу, але й отримав нову можливість – відображення тимчасового B-скану, відповідно збільшено частоту зондування. Технічні характеристики ультразвукового товщиноміра ММХ-7:
методи вимірювань та їх діапазони (залежить від матеріалу та перетворювача):
- ехоімпульсний: 0.63-30480 мм (по сталі)
- ехо-відлуння (через покриття): 2.54-152 мм (по сталі)
роздільна здатність 0.01 мм
діапазон швидкості звуку: 310-18542 м/с
діапазон частот перетворювачів: 1-10 МГц
генератор прямокутних імпульсів, 150 В
Продолжение...
 
Підводний товщиномір ультразвуковий UMX2 Версия для печати Отправить на e-mail

umx2.jpg

Діапазон вимірювання в сталі 0,63 - 508,0 мм 

Підводний товщиномір ультразвуковий UMX2 точно вимірює товщину стінок і ступінь корозії всіх металів на глибині до 300 метрів. T

UMX2 також вимірює товщину покриття. РК-дисплей із підсвічуванням і корпус із підсвічуванням дозволяють дайверам легко читати вимірювання в темній воді. Велика кнопка керування та продумана структура меню дозволяють легко налаштовувати товщиномір і переміщатися по меню над або під водою, навіть у товстих рукавичках.

UMX-2 може зберігати до 5000 показань, включаючи форми хвиль A-Scan і налаштування для кожного окремого вимірювання. Є 2 варіанти структури файлів; послідовний з автоматичним ідентифікатором і форматом алфавітно-цифрової сітки (рядок/стовпець). UMX-2 може передавати дані та налаштування конфігурації на ПК за допомогою нашого програмного забезпечення DataComm. (Програмне забезпечення та кабель передачі включені)

Налаштування швидкості

UMX2 має 8 попередньо встановлених швидкостей і 1 спеціальну швидкість, що дозволяє користувачеві налаштувати його для конкретних застосувань або налаштувати калібрування для оптимізації для конкретного типу матеріалу.

Нижче наведено список заданих швидкостей: 1. Алюміній 2024 2. Нержавіюча сталь 302 3. Сталь4340 4. Залізо 5. Чавун 6. ПВХ 7. Полістирол 8. Поліуретан 9. Спеціальний 1

Продолжение...
 
 
Top! Top!
company.pngkrautkramer.pngelcometer.pngkruss.png
 
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов

developed by vladimir.malyk@gmail.com